Lunární předpověď pondělí 16.října 2017

15.10.2017 20:31

 

Podzim se koupe v barvách a na nebi se odehrává hra zvaná spravedlnost. 

Je to tak, když se Slunce, náš život, spojí se Saturnem, strážcem času. Odkrývá se pravda a jistota, že na každého jednou dojde. Zdá se, že aby jsme něco získali, budeme muset něco udělat. Pondělí je vhodný den domluvit se, vymyslet a odpracovat. Pouštíme se s pevným nasazením, píli a disciplínou do práce. Je potřeba si promyslet také další postup se zaměřením na cíl a mít důvěru, že díky trpělivosti a výkonnosti nabereme správny směr.

Při pouti nebeskou oblohou, můžeme vidět cestu Venuše, která je na začátku Vah. Kouzlo Venuše bude tento měsíc fungovat partnerským, společenským, uměleckým a vztahově orientovaným způsobem. Zjišťujeme jsme-li šťastni a jak jsme na tom s harmonii. Probouzí se v nás smysl a potřeba vytvořit spojení za každou cenu a zažít energetickou výměnu. Veškeré věci se budou točit kolem lásky, protože bez lásky není život, jen prázdnota, chaos, nepokoje a násilí. Láska je kouzlo, které umožňuje vstoupit do světa fantazie a kreativity. Dostáváme se k jádru.

Luna je dopoledne pod vlivem Panny a v nás se projevuje cit pro detail a řád. Přitahují nás praktické aktivity, služba druhým s ochotou pomoci. Ovlivňovat nás bude také Neptun s mírnou ospalostí a zasněností. 

Všem přeji krásný den a začátek nového pracovního týdne pod vlivem praktické Luny v Panně, Venuše ve Váhách a Saturna ve Střelci, těsně před Novoluním.