Lunární předpověď pondělí 13.června 2016

13.06.2016 08:32

 

Tento den je pod vládou mocného testamentu Neptuna, který pluje zahalenými a zasněnými vodami ve zpětném stacionárním chodu. Je retrográdní. 

Volá nás zpět, do vzpomínek, k návratu své vlastní podstaty, k probuzení vědomí. Tyto konstelace jsou skvělé na hraní, tvorbu, umění, zpěv či kouzlení. Zvláštní šalba a mámemí, volání můz a snových hlubin.  Otevírá se nám psychika, duše s námi rozmlouvá a intuice je ve vysoké citlivosti. S tím vším se dnes můžeme setkat, pokud nás nepřeválcuje pracovní nasazení.

Merkur vstoupil do znamení Blíženců z Býka a zlepšuje tak naše mentální činnosti, je mu to však málo platné, protože musí zdolat území sedmi sester Plejád. Neví kde je, jako by se ztratil ve snu, čeká na cestu a správný směr až se zvedne mlha této hvězdokupy. 

A tak pátráme ve své hlavě, hledáme kdo vlastně jsme, snažíme se zapojit mozkové závity.  Opatrně, abychom něco nepřehlédli, nepopletli či nezapomněli. Můžeme psát, naciťovat, tvořit, prostě využít tuhle fantazii a snění k dobrým účelům. Na myšlenkový a mentální zápal si budeme muset počkat :)

Vraťmě se k Luně, která vstoupila do Vah a my máme dobré úmysly, estetické cítění a přátelsky naladěnou notu. Buďme v proudu a bez očekávání jen pozorujme. Zařaďme do každodénního života prožitky krásy, harmonie a pozorujme, co má být vytvořeno.

Krásný počátek týdne přeji.

Petra