Lunární předpověď pondělí 12.12.2016

12.12.2016 13:27

 

Zkouška důslednosti a zodpovědnosti

 

Pondělním dnem a v podstatě celým týdnem jsme vystavování zkoušce charakteru. Jak ji ustojíme, co přinese čas a kde zůstane pravda?

Slunce ve Střelci je po celý týden v konjunkci na Saturna. Povinnosti, řád a systém, jsou základními kameny tohoto aspektu. Saturn je učitel, strážce hranic a karmy. Máme tendence dodělat započatou práci, abychom naplnili své povinnosti a zodpovědnost. "Vyvlečeš-li se z něčeho, překročíš-li hranice, okamžitě budeš lapen a poneseš důsledky". :-)

Možná zjistíme, jakými lidmi se obklopujeme. Jakou tvář nám ohalí. Je dobré si vybírat lidi, kteří jsou vnitřně v pořádku, kteří žijí život, kterému věří, že nemají dva světy( něco navenek a něco, kam nění vidět). Tento týden neplatí vzor zrcadla.

Také přichází na řadu téma budoucnosti a vzit za ní zodpovědnost.Máme podporu za správné rozhodnutí a nebát se udělat krok vpřed. Víme, že každý krok je volba,krok vzad, vpravo, vlevo, vpřed. Pokaždé máme na výběr.

Všechny tyhle volby jsou tvůj život.

Luna v pul druhé odpoledne vstupuje do Blíženců a souladně se spojí s Venuší ve Vodnáři. Ženské energie, vnímání, souznění, schopnost naladit se na každou situaci  a intuice, nás vede ke svobodě a volnosti. S tímhle se už dá přece zvládát i složité těžkopádné působení Saturna.

Krásné pondělí přeji Všem

Petra