Lunární předpověď pondělí 11.ledna 2016

10.01.2016 23:10

 

Po náročném minulém týdnu nás opět prozařuje slunce, prosvětlující a nacházející vše, o co jsme přišli. 

Nedělní novoluní uvolnilo ze soboty na neděli velké napětí a mnoho rozruchu. Ve tvářích se nám značí naděje, velkorysost a jiskřičky světýlek v očích.

Máme pěkné vyhlídky: bájný fénix vstává z popela a stoupá k nebesům. V začínajícím týdnu nás čeká práce náročná, vytrvalá, trpělivá ale bude nás naplňovat. Ve vzduchu je cítit spojení Luny ve Vodnáři s Marsem vytvářející zbrklost, slova rychlejší než šíp a rázný temperament. Máme charisma s jiskřivou přitažlivosti pro obě pohlaví. Tahle energie nám bude bránit pořádně myslet. Pozor na nebezpečí úrazu a karambolů.

Skvělý den pro astrologii, putování po hvězdách se záblesky poznání. Den je plný novinek, nabízí setkávaní s přáteli a touha něco podniknout. Nové zážitky přicházejí se špetkou originality a zvýšení intuice. Zvláštní den o naději a svobodě.

Merkur je retrográdní, zařadil zpětný chod.  Jedno je jisté, začíná opakování něčeho. Nastal k tomu příhodný čas, nesoucí klíč ke vzpomínkám. Dohody se ruší, z důvodu nedorozumění, je doba pro pečlivou kontrolu a pořádek.Jelikož se vše odehrává v zemském živlu, patří zde praktické věci. Obchází tady možnost pro nápravu či opravu, co se nepovedlo a co je třeba dodělat. Využít staré nápady a poslat je na světlo. Zajímavý inspirativní den.