Lunární předpověď pondělí 11.dubna.2016

10.04.2016 20:53

 

Na vlně

Tento den uděluje pohyb a rychlost Luny putující znamením Blíženců. Zvídavost, podnikavost a rozhovory se samy nabízejí. Venuše smyslně rozmlouvá s vášnivým Marsem, rozvíjí se přátelství, náruživost a umělecká tvorba. Se zájmem o opačné pohlaví s touhou po dobrodružství se potkáváme na každém kroku. Jsme otevření všemu s upřímným srdcem. Návštěvám, sportovním aktivitám a společenským akcím jsou dveře otevřeny.

Pondělní ráno je unášeno na vlně Slunce s Uranem, jehož dotek vnáší chaos, unáhlenost, nervozitu a změny. Tyto náladičky nás budou doprovázet do konce týdne. Je dobré si vše připravit předem abychom zbytečně nevyšilovali... Za volantem raději uberme nohu z plynu. Pokud však využijeme energii Urana naplno a uchopíme jeho možnosti za ten správný konec, může nám pomoci vymanit se z omezení, otevřít  se a vystoupit z klece. Nalézáme své pravé Já a svou individualitu. Objevuje se pravda, vše skryté vychází na světlo, včetně tajemtví a lží.

Pomoci by mohl Merkur v Býku v trigonu na Jupitera v Panně a na Pluta v Kozorohu, jejichž posvátná geometrie ustaluje emoce a vnitřní klid. Tento Zemský trigon ukotvuje a přináší pocity bezpečí s pohlazením po bouřích, jež proběhly v období novoluní.

 

Přeji krásný tvořivý den.