Lunární předpověď pondělí 10.října 2016

10.10.2016 19:13

 

Kdesi před námi jsou slyšet hromy a blesky. To planeta Uran se svými výboji již dává o sobě vědět. Příští sobotu se spojí s Plutem. Bouře a strmé propasti, divoce vanoucí větry můžou přinést změny a překvapení do všem možných záležitostí v životě. Otřesy, zbrklost, výbušnost a netrpělivost. Hraniční témata odevzdat se či neodevzdat. Poddat se změně nebo ji popírat. 

Budeme si klást otázky: Nechci nic změnit nebo budu rebel a půjdu za svobodou? Změnit nebo počkat, co příjde? Nechat vše plynout či zachytit elektrický výboj a skočit po hlavě? Pluto s Uranem z nás budou dolovat, co to jen půjde.Vydáme se do ztuhlých míst, které jsou potřeba rozhýbat a možná změníme směr. Většinou dostaneme na výběr.

Opatrně na úrazy, náhlé onemocnění, bolesti nervů, otoky a křeče. Zvýšená opatrnost s elektřinou a výbušninami bude na místě. S Uranem  však přichází  prozření, něčekané inspirace, intuice, originalita, silné vztahy a nezávislost. Uran v nás probudí přímočarost a schopnost překračovat hranice. Nesoudí a neřeší morálku.

Luna dnes vstoupila do Vodnáře, znamení vládnoucí Uranu. Dnes je to však o lásce ke svobodě a originálním myšlení, revolučním duchu a silným přátelství. Něco zvláštního je však cítit už teď ve vzduchu. Čas se zrychluje. Luna se snaží o pohlazení a dobrou náladu. Zítra se spojí Merkur s Jupiterem, dvěmi dobroději...

Jsme v době nepředvídatelnosti, v době Vodnáře, v čase nárustu vědomí. I v těchto složitých dnech vidíme světlo a naději, přestože máme Urana v patách.

 

Kdo se táže, jaký to má vše smysl, klade otázku špatně. Otázku nám pokládá život sám a na nás je, abychom na ni odpověděli :-)

Malá rada: Uran ukaže do míst, tam kde tlačí bota, kde je potřeba změny.

 

Hodně štěstí přeju Vám i sobě...

Petra