Lunární předpověď pátek 9.září 2016

09.09.2016 09:25

 

Den proměny energií. 

Jsme v okamžiku, kdy se Jupiter, planetá štěstí, moudrosti, ale také spravedlnosti přesunuje do znamení Vah ve 13:49 středoevropského času. Je to velkolepé, vynořujeme se z kalných močálovitých vod, kde jsme se setkali se strachem, hloubkou svých citů a emocí. Luna ve střelcovských kvalitách v pátečním dnu stále pobývá a zesiluje tak jupiterské působení a silný okamžik, kdy se vyhříváme v záři ohně, tepla, vřelosti a znovu zažíváme vědomou extrovertní energii.

Není to však jen o štěstěně, která je velice silná s úsměvem od této milé planety, ale Jupiter ve Váhach především také představuje moudrého spravedlivého učitele. V přírodě je vždy vše v rovnováze. A tak i Jupiter uznává pravdu a zákon karmy. Jeho očím nezůstane nic skryto a vše pečlivě převáží než rozhodne. Sklízíme plody svých předchozích činů. Kdo byl ponížen, bude uznán... kdo ublížíl, bude mu ublíženo...vztahy jsou požehnány. Kde však není rovnováha a úcta, bude se muset vztah přetvořit. Vyvíjíme se přes partnerství, spolupráci, diplomacii, politiku, skrze smlouvy a úmluvy, ale také přes krásu, lásku a harmonii. Pévné základy nalezneme v rovnocennosti, obohacení a podpoře. O tom všem hovoří Jupiter ve Váhách. Váhy vyprávějí přáběh o respektování hranic a hledání společné cesty.

Je-li vše v rovnováze dotek štěstěny pocítíme v partnerskyých vztazích, ve společenských a uměleckých oblastech.Týká se to všech vzdušných znameních tedy, Blíženců, Vah a Vodnářů, ale také znamení v ohni Lvům a Střelcům.

Aspekty doplňující vstup Jupitera do Vah nejsou zdaleka tak lahodné, jak bychom očekávali. Luna ve Střelci dnes v noci prošla Saturnem v kvadrátu na Neptun, jejichž konečný souboj nastane zítra. Navíc v kvadrátu na Slunce, čekající přechod přes Mars. Klid před bouří, jak by řekl básník, ovšem záchrana je v polovičních vzdálenostech našeho milého Jupitera prosvětleného Sluncem z druhé vyvážené strany. Konec dobrý všechno dobrý. Krásný pátek a nadcházející víkend přeji.

 

A když je tok energie ve směru společenských oblastí, tak třeba se někde brzy uvidíme...

Srdečně Petra