Lunární předpověď pátek 8.ledna 2016

07.01.2016 22:56

 

Dnešní poselství planet je neseno na křídlech dravého ptáka.

Tento dravec si přiletí, uloupí, vezme a zanechá za sebou jen oblak prachu. Ve vzduchu je cítit, extravagance, vychloubačnost s chutí se předvést. Dnes 

však mnohým chybí poctivost a rozhodnost. Ohlídejte si krádeže a to nejen věcí, ale také myšlenek. Luna je v pozitivní vazbě s Marsem a způsobuje náročnou práci, která však naplňuje. Práce nás zahlcuje a přináší mnoho povinností.

V tomhle pátečním shonu si však dejte pozor, abyste nepřehlédli důležité…Něco upoutá vaši pozornost, možná podmanivý, vášnivý, pohled nebo milé gesto, které zahřeje na duši. Venuše stvořila konjunkci se Saturnem, jež se projevuje dotekem melancholie, ale také jako příjemný prožitek s dobrými přáteli. Venuše přináší poznání a prohloubení lásky. Ještě stále doznívají bouře posledních dnů, kdy staré umírá, aby se rodilo nové. Změny s tím spojené se přijímají velmi těžce. Již se však vytvářejí nové plány, které jsou ještě tajemstvím, opatrně však, aby nebyly vyzrazeny na sociálních sítích. Luna vstoupí po čtvrté hodině odpoledne do znamení Kozoroha, záležitosti by se měly stabilizovat, aktivita se děje spolehlivě a opatrně. Říká se, že trpělivost růže přináší. Přeji krásný pátek.