Lunární předpověď pátek 7.října 2016

07.10.2016 09:31

 

Slunce je velmi blízko Pluta, že téměř cítíme jejich dech. Možná čekají až je pozveme? Kam se hneme vidíme jejich stopu. Slunce je světlo, Pluto je planeta ponoru do stínu. Slunce je životní energie, Pluto je smrt, pán podsvětí. S Plutem byla léčená rakovina a vznikly první rentgeny a onkologické pracoviště. Tahle síla mění lidské buňky DNA. Tak hluboko vidí Pluto, až na dřeň. Jen opatrně, pády bývají dosti tvrdé. Nedohadujme se, nevytvářejme nátlaky a nemanipulujme. Proč musíme s někým soupeřit, srovnávat se nebo nenápadně ovládat druhé?

Dnes se nabízí možnost skončit navždy s minulostí se vším, co se táhne staletími. Den je vhodný pro pochopení něčeho skrytého, pochopení všech souvislostí, sbíráme smyslové informace o všem. Můžeme zjistit, co se z nás opravdu stalo. Můžeme zažít velký obrat v nitru, zažít třpyt a vnitřní oheň.

Klíčovým námětem je osudovost, jsou tady tajemství. obchod, sexualita, živočišnost a vášnivost. V těchto dnech nelze změnit věci o kterých je předurčeno.

Merkur vstupuje v deset hodin dopoledne do znamení Vah, ale sílu výše popsaného Pluta nepřekoná i kdybychom se uplakali nebo snažili diplomaticky propovídat. Raději si chraňme bedra a ledviny. O harmonii a slova v souladu se budeme opírat až v příštím týdnu.

Máme před sebou nové výzvy, víme že všechny volby jsou přece náš život. Uděláme prostě krok a  hned další a dál...přímo nebo nepřímo, ale také vůbec...:-)

Nádherný  nadcházející víkend vám přeji...

Srdečně Petra