Lunární předpověď pátek 6.ledna 2017

06.01.2017 11:48

 

Páteční hvězdopravný výklad se děje na pozemském jevišti. Každý máme svou roli, kterou hrajeme. Jako pomocníci a spoluherci jsou nám nabídnuty energie, které každý využijeme po svém. Luna je dnes v sepjetí s Uranem. Nacházíme v sobě originální, vynalézavé inspirace a chvíle. Na to navazuje Saturn s neustálou prací, povinnostmi a tíhou jako je koule na noze. Ve večerních hodinách přichází Merkur s milým a chápajícím porozuměním. Luna za těchto sil po deváté večer vstupuje do Býka. Jsme schopni, prosadit si to své, vládne vznešenost, klid a harmonie. Je čas upevňování.

Spojení intuice se srdcem je vnitřní mocná síla.

Překračujeme širokou nížinu a cesta vede za nejcenějším klenotem. Putujeme tak, jako dnes tři králové...proroci, jež podle historických pramenů navštívili Betlém, krátce po narození Ježíše. Jako darem přinesli zlato, myrhu, kadidlo a požehnání. I nám dnes vesmír dává navědomí, že je snámi a podporuje nás v našich rozhodnutích. Samozřejmě z těch správných a v souladu s naším osudem a vývojem.

Pluto se nadále nezadržitelně noří do Slunce a my s ním. Jsme ve své síle nebo o ní přicházíme. Balancujeme v nejistotě a stojíme na okraji. Řeklo by se, že musíme bojovat sami se sebou, aby jsme získali odvahu. Při pohledu z jiného úhlu to vypadá nátlakově a lehce manipulativně. Jsme tlačeni, abychom nestáli ve vchodu. Není možné tady dlouho stát. " Buď projdi nebo se vrať ".

 

 

Horoskop vytvořila Petra Radová