Lunární předpověď pátek 3.února 2017

03.02.2017 10:16

 

Včera jsme zažili padat všechno, co máme po kouscích, tak jako sněhové vločky. Pro každého to bylo jinak.

Venuše, překonala náročný úsek přes Scheat - hvězdu, vyznačující se cejchem  " Miloval jsem a ztratil jsem...milovat opět budu,  někdy příště. Mnozí z nás se setkali s tím, co nejvíc postrádali a potřebovali pro své naplnění. Ať už to bylo v realném světě, nehmotném světě, ve fantazii nebo jen ve filmu či knize. Propouštíme minulost. Nyní se Venuše nachází v Beranu v prvotní dualitě, vitality, vášně a my děláme konečně něco pro sebe. Je to dráždivý a všeprostupující koncert. Zesilují se tělesné pocity, instinkt a intimita. Přichází změna pravidel, které jsme si sami učili. V počátcích jsou naše lásky, přicházejí nové hodnoty k sobě a k naším milým. Mezi muži a ženami to jiskří, má náboj. Ve vztazích se projevuje zájem a iniciativa. Jdeme si velmi jistě za svým s touhou a dobrým sebevědomím. Dovolujeme si splnit svá přání. Nezapomínejme, že jsme součástí velkých cyklů a rytmu vesmíru.

Luna se dostala do klidné náruče Býka, jehož základem je láska k sobě a těm, na kterých mu záleží. A tak podobně to vnímáme i my. Cítíme se v bezpečí a klidně. Večer se měsíc spojuje s Neptunem a k nám přichází spokojenost, uvolnění a naplnění. Sny mohou mít pro nás důležitou zprávu.

Netrapme se tím, co nemáme, milujme ty, kteří jsou s námi. Sdílejme své životy s ostatními a oslavujme každý čin, který nás posunuje dál a dál. Vstupujeme do Slunce a do Síria. Po náročných dnech je tady zase jeden, který hladí a je plný smíchu. Užijme si ho.