Lunární předpověď pátek 29.dubna 2016

29.04.2016 12:08

 

Luna dnes ráno vstoupila do znamení Vodnáře, jsme vstřícní, přátelští, najde se i dobrý přítel s touhou pomoci.Trochu nám to však kazí Venuše, která s Lunou vytvořila kvadrát a přináší závan smutku, osamělosti a přecitlivělosti.Snad se to jen odrazí v nespokojenosti se sebou, není to nijak vážné.

V lásce bychom chtěli víc, než je možné získat. Mějme kázeň a trpělivost, chceme z lásky přece žít a netrápit se. Láska je síla, která pohání tento svět.

Partnerské vztahy mají v současné době Vyšší záměr a smysl. Jsou na spirituální cestě a mohou se propojovat na všech úrovních. Blíží se také sobota, kdy Venuše vstupuje do znamení Býka a je v povýšení. Nemá vazby s žádnou planetou a proto se nabízí možnost užít si čistou formu Venuše v čase lásky.

Na Luně se dnes nachází stálice Sirius, pochodeň světla, hvězda která nesmírně pomáhá v odhalování tajemství, setkáváme se s nenáhodnými náhodami, hledáme smysl a přichází k nám regenerace. Čeho se to týká je u každého určeno...říká se, že největší vibrace přicházejí ze Síria.

Krásný pátek a víkend přeji.

 

Srdečně Petra