Lunární předpověď pátek 23.září 2016

23.09.2016 09:00

 

Nastávají "račí dny", Luna vplula do těchto vod a my jsme citlivější, prožíváme, nelézáme, cítíme. Luna je tady doma a my máme důvod znovu si společně sednout, což nás krásně zahřeje u srdce. Harmonie, něha, vyprávění a společné tvoření. Co nám může vstupovat do cesty je Mars, který vhazuje klacky pod nohy, překáží a znervózňuje.Obrňme se vůči těmto nástrahám a buďme trpěliví:-).

Včera za podzimní rovnoděnnosti jsme vstoupili a přešli do sedmého vztahového znamení zvěrokruhu Vah - do světa těch druhých a hledáme společného přítele. Pro Váhy je harmonie a soulad převažující hodnotou po niž ve vztahu touží a očekávají. Dívají se soustředěne do zrcadla, co v něm spatřují? Diskuzi nechtějí končit žádným konfliktem, venušinské doteky této planety takhle nereagují. Důraz je kladen na dobro, pravdu a krásu, společnost zajímavých lidí se zájmem o filosofií, kde nemá místo obhroublost, nezdvořilost, nekultivovanost, války a nepříjemnosti.

Dneškem zní zpěvy planety Venuše a rozehrávají svou symfonii ve spojení s oběma světly: Sluncem i Lunou. Přesně v pět hodin odpoledne vstupuje  Venuše do Štíra a přechází přes hvězdu Spicu. Jsme líbání můzami, uměleckými kvalitami a studijním zápalem. Ješte se k tomu přidávají záležitosti lásky a krásy, jsou velmi hluboké, ale s pocitem ohrožení. Jakou podobu lásky a projevy citu chceme žít? Srovnáváme to se skutečností? Pochopíme-li toto, tahle láska zakoření a přichází pravá schopnost milovat. Láska je očištěna, je ryzí.Tahle Venuše ve Štíru s námi bude pobývat a působit na srdce a duši do 18.října, kdy pochopí a osvobodí se. Ale o tom až příště...

Merkur nabral dopředný směr a vytváří konjunkci k Plutu. Záležitosti, písemnosti, komunikační problémy se uvolňují. Můžeme realizovat své plány, podepisovat smlouvy, investovat či obchodovat. V pondělí se Slunce ve Váhách setká s Jupiterem ve Váhách, to bude velmi sílné a velkolepé. 

Krásný a šťastný víkend přeji. Užívejte si setkání s milými přáteli...

 

 

 

Horoskop sestavila Petra Radová