Lunární předpověď pátek 20.října 2017

20.10.2017 08:39

 

 

Jupiter s Lunou ve Štíru

 

Je po novoluní, které zasvítilo do vztahů ať už partnerských, pracovních či rodinných. Nátlakové situace, které vyvolalo uranské spojení jsou za námi. Mohli jsme přijít do styku s intenzitou, zajímavou nabídkou a překvapením. Účinky Novu budou působit do 18.listopadu. Pro nás to znamená, že nové začátky pro které jsme se rozhodli včera, můžeme  směle zahajovat.

Uran už z toho všeho odchází, ale stále máme vzpomínku na jeho energii, která sršela do všech stran.Ještě máme možnost využít nabídky k novému poznání, k zažehnutí svého ohně a plameny rozdmýchávat ve tvořivém zápalu nikoli v emočních výkyvech. Přece víme, že bez správného ohně nic neuvaříme a tak je to i v životě.

Nyní odchází napětí a my hledáme klid a harmonii. 

Luna před čtvrtou hodinou ranní vstoupila do Štíra, den je naplněn sílou, motivací a vášnivostí. Nese v sobě poselství skrytých významů a souvislostí. Měsíc ve Štíru vede naši pozornost do nitra k vnitřním procesům. Během dopoledne se spojuje s Jupiterem ve Štíru. Cítíme moc a sílu, toužíme vykročit na cestu. Kam oko pohlédne můžeme transformovat

Jupiter s Měsícem ve Štíru nabízejí podmanivost ale také bezohlednost. Není to jenom o vnitním prožívání a věcech zdravotních a tajemných. Je to hlavně o moci, majetku a penězích. Tohle je tvrdá hra, kde se můžete vsadit, že protistrana si servítky brát nebude.

Luna v pul druhé odpoledne vylepšuje cestu a směřuje k Merkuru. Můžeme směle komunikovat, přemýšlet a vymýšlet. K volbám se to celkem hodí :-) 

 

Velmi zajímavý den, ve kterém máme dost sil, abychom dali věci do pořádku.

Všem přeji milý a krásný pátek.

Petra