Lunární předpověď pátek 17.listopadu

17.11.2017 08:57

 

 

Ještě ráno před dvacetiosmi lety probíhal úplně normální listopadový pátek, tak jako je ten dnešní. My dnes můžeme vzpomínat na sametovou revoluci, kdy byla moc získána téměř bez násilí.

Vzpomínka dnes zní i nebem spojením Marta -bojem a odvahou s Merkurem - komunikací, argumentací, přesvědčením.

Co nám  tedy dnes hvězdy nachystaly? 

Sextil výše zmiňovaného Marse s Merkurem vyvolává debaty a rozhodnutí. Potřebujeme prostor, kde nám někdo naslouchá, přestože to stále není běžné. K tomu nám pomáhá tento aspekt. Můžeme využít všechny jeho energie k domluvě, úmluvám a komunikaci. Je vhodný čas k objasnění a rozhovorům, aby se vzduch pročistil.

Merkur se na své dráze zpomaluje, za pár dní se zastaví a bude pokračovat zpětným chodem. Některé záležitosti se zdrží, nepůjdou kupředu, tak jak bychom chtěli. Co naplat, nic s tím nenaděláme. Možná bude potřeba dodělat věci, které jsme odkládali a neřešili. Je to období se-parace, zopakování již něčeho, dejavu, znovu se zajistit, pojistit, projít papíry.

Měsíc je v ustupující fázi a blíží se Novoluní ve Štíru ( v sobotu kolem poledne). Pod vlivem vodní štíří Luny žijeme vše intenzivněji, jsme emotivní a vášniví. Vnitřní smysly se bystří a probouzejí. Potenciál se stává skutečností. 

Luna se dnes spojuje s Neptunem a Venuší, naše city a emoce jsou velmi silné. Dostáváme bonus pro smyslnost a vášeň. Na večer máme příležitost hluboce něco procítit, změnit a proniknout.

 

Mějme radost a krásný sváteční den.