Lunární předpověď pátek 10.června 2016

10.06.2016 09:18

 

Luna nadále cestuje po obloze a vytváří přírodní jevy, působící na naše vnímání a prožívání. 

V dopoledních hodinách se dotýká Dračí hlavy v trigonu na Pluta, řešíme zásadní věci a příležitosti, zvažujeme, kdo je náš opravdový přítel a kdo ne... dotýkáme se osudových náhod.

Slunce, zdroj síly se objímá s hřejivou krásou Venuše již od včerejšího večera. Tohle vřelé objetí se líbi i Uranu, který se snaží vstoupit mezi ně a ještě víc a vášnivěji je propojit. Tanec, moudrost a isnspirace nám rozhodně neschází.

Nám se tak nabízí oživení našich vztahů, otevření se lásce či bláznivě a horoucně se zamilovat. Přesto opatrně na přelétavost, nesplnění slibů s  mnoha očekáváními, které vedou ke zklamání. S Uranem jsme schopni vystoupit ze stagnující situace, vidíme že řešení je na obzoru.

Jak jsem tak nahlížela do časů a drah Urana, vstoupila k němu přesně dnes ve 3:33 ráno Luna.Přinesla křivdy, ublížení, emoce, kdy si vše moc bereme.

Merkur je velmi přesně na dvou silných královských hvězdách Algolu a Aldebaran. Tohle čtení v nebeském prostoru pro nás představuje sílu myšlenky a slov. Velmi zvažujme na co myslíme, co prožíváme a nakonec, jak to vše pošleme ven. Vnímejme, jak myslíme a co zdělujeme ostatním. Je možné, že si moc bereme k sdrci, co se nás dotýká, co slyšíme a říkáme.

Po půl čtvrté odpolední se lehce uzemníme Lunou, která přechází do Panny. Pracovní záležitosti jsou v plné zbroji, máme trpělivost, elán  a  možnost zapojit kousavější humor. Takové jsou projevy znamení Panny v nás. Má však velmi krásnou starostlivost o své zdraví, rodinu či domácnost. Vyhrňme si tedy rukávy a dejme se do práce neboť práce šlechtí člověka. Neberme ten život zas tak vážně...

Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl a je. Tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je...:)

Nádherný víkend Vám přeji.

Petra