Lunární předpověď neděle 7.ledna 2018

06.01.2018 23:32

 

Horoskop 7.ledna 2018

Jedním z nejsilnějších víkendových aspektů je Mars ve Štíru s Jupiterem ve Štíru. Zažehují jiskru, kterou bychom si neměli nechat ujít. Zdá se, že přes všechny problémy, má tahle cesta pevný cíl. Tyto dny jsou silným momentem našich vlastních rozhodnutí, pochopení a přesvědčení. Mars s Jupiterem vytváří pracovní elán, radost z každé činnosti. Jsou laskavou dobrotivou konstelací s nemalým erotickým podtónem. Na nebi všechno vylaďuje a dává dohromady Slunce s Venuší v Kozorohu – láska a touha vychází podle našich představ, vůle a vášeň dává o sobě vědět. Necháváme ji hořet.

Luna pomalu odchází z pečlivé a pracovité Panny do vzdušného znamení Vah krátce po jedné hodině odpoledne. Máme možnost nadhledu, ale také hledání skutečné pravdy. Pod vlivem Luny z Vah jsme senzitivní, všímaví, společenští, objevujeme krásu, umění, estetiku a vkus. Vyvažujeme dobro a zlo, pravdu a lež do té doby dokud nenajdeme vnitřní harmonii a klidnou mysl.

Vadou na kráse je pouze Merkur ve Střelci, sám o sobě splašený, přes který přechází Luna. Hrozí uklouznutí do komunikačních soubojů. Merkur se spojuje s Uranem, možná se náhle a nečekaně zrodí plamínek originality. Máme chuť domluvit se, provětrat mozkové závity s vynalézavým myšlením. Můžeme dostat ten správný nápad k vyřešení problému.