Lunární předpověď neděle 26.února 2017

26.02.2017 08:48

 

Novoluní v Rybách s prstencovým zatměním Slunce

 

26.února nastává novoluní v Rybách, ke kterému se připojuje Merkur, který přechází do  stejného znamení. 

V Rybách jde o putování ve spirituálních vodách, jsou jako vesmírný oceán nekonečnosti, bezbřehé a všudypřítomné, neboť kdo by mohl spoutat nekonečno?

 Jsme senzitivní, pečující, přizpůsobiví... Příznačné je naslouchání, cítění, dobrosrdečnost a přátelství. Jsme schopni splynout s náladami a pocity druhých. Objevují se také hluboké pocity viny, sebelítost, roztržitost a nepozornost. Jsme ve snovém světě. Je to pohyb tam a zpět, extrémy odlišného chování jako kyvadlo. Kreativita nás bude zasahovat po celý měsíc. Využijme shopnosti intuice, lásky, hudby, umění a estetiku. Žádá se po nás vnitřní práce, vynesení hlubokých pocitů napovrch. Sny k nám budou

přicházet, mají pro nás důležité poselství. Opatrně na různé závislosti, alkohol a omamné látky.

Sklidnění v Rybách však bude složité udržet. Čtyři planety v Rybách doplňují tři planety v Beranu. Atmosféra je podobná papiňáku. Hlídejme si slova, prožitky a jiné napětí. Tam nahoře lítají facky.

Dnes také nastává polostínové zatmění Slunce v 15:38, které je viditelné v Tichém oceánu. Nicméně i na nás působí. Jsme v okamžiku, který očišťuje. Při zatmění se vytváří přesná konjunkce Marse s Uranem. Pravděpodobně již nyní se objevily osudová témata posledních dnů, které jsou potřeba řešit. Pocítili jsme tento dotek. Objevují se osudová témata a o nenáhody je postaráno. Do hlavní role jsou obsazeny mezilidské vztahy, nedorozumění, úrazy, nehody a dopravní kolize. Přijměme to a pokud můžeme dál, nezastavujme se.

Konstelace jsou vhodné na kreativní činnost, mrknout na hezký film. Sport a cesty bych raději vynechala.

Krásnou neděli přeji.