Lunární předpověď neděle 20.listopadu

20.11.2016 17:06

 

Jak to vypadá s nedělní předpovědí Luny?

Nebem se nese zpráva o rozluce Slunce se Štírem. Zítra totiž vládu přebírá znamení Střelce a Slunce do něj bude vstupovat ve 22:22 večerního času.  "Ale to předbíhám". 

Luna dnes vytvořila krásná spojení s planetami. Včera doslova prolétla do znamení Lva, a dny nám tak utíkají neuvěřitelně před očima. Ve Lvu nás čeká také srdečná setkávání s milými přáteli, velkorysé a férové jednání a nabídka pomoci a podpory, která vždy zahřeje u srdce. Venuše zamíříla k Lunárnímu uzlu a nabírá směr k Neptunu. Sníme celou noc a celý den, romantika, šalba, mámení...výstup do výšin. Pro večerní hodiny jako stvořené pro skleničku šampaňského a svedení... Za hranicemi Venuše nás to táhne za Lunou ve spojení s Jupiterem a v podvečer k Uranu. Technika, nápady a inspirace, s tím vším umíme pracovat. Láká nás to za změnou, toužíme někam  vyrazit, projet se, zkrátka vyjet ze zajeté koleje.

Čas je neúprosný a nejde s ním smlouvat. Nezbývá mi, než přemítat o blížícím  se adventu, o době zklidnění a možností jít do sebe. Rozjímání o své rodině, kde patříme, a připravit se na příchod nového. Je to krásný čas, jenž hovoří o radosti, kde není místo pro stres.. Je to posvátný čas světla, naděje a splněných přání. Příští týden již budeme zapalovat první světlo.

"Myslím, že nyní žádná slova nestačí...stáčí se jen naladit."