Lunární předpověď neděle 2.října 2016

02.10.2016 11:06

 

Měsíc říjen započal a přinesl dobu skrytých změn okolo nás. Listy stromů a keřů začínají opadávat, kaštany dozrávají. Je cítit příchod podzimu. Tento měsíc se ponese v duchu agresí, napětí a náročných situací. Je to energie silná, která naléhá a snaží se něco rozhýbat, něco, co dlouho stálo a na co nebyla odvaha... 

Napětí vyvolává agresi, jenž uvolňuje pnutí zevnitř. Mohou přicházet bolesti hlavy, úrazy, horečky, nespavost, nemoci a únava. Máme za sebou sobotní Novoluní ve Váhách za doprovodu stacionárního Pluta, který nás hloubkově zkoumal.... podle reakcí a zpětných odezev, nám  dal pěkně zabrat, neklid, aroganci a překvapení, ze kterých až přecházel zrak.Jupiter rozehrál svou hru, ale spíše za účelem dobrých úmyslů než, že by přinesl radost a štěstí. Novoluní působilo do oblasti přemítání o svých blízkých, rodině a našem životě.

Už se můžeme nadechnout a odpočinout si. Je potřeba zaměřit se na své lidské potřeby, uvědomit si co potřebujeme, potom se s touto dráždivou energií neztratíme.

Luna ve večerních hodinách vstupuje do Štíra, řešíme materiální a finanční záležitosti, pečlivě si držíme svůj vnitřní svět. Saturn v sextilu na Medium Coelli přichází s pěčlivostí, zodpovědnosti, pracovním nasazení. Víme, že práci za nás nikdo neudělá a musíme se snažit sami.

Dnes bychom se mohli opřít o poloviční vzdálenost Venuše, Slunce a Saturna. Vše na co jsme přišli během posledních dnů, přinese užitek a trvalou hodnotu i přes dobrovolná omezení, má to svou cenu.

Hezkou neděli přeji.