Lunární předpověď neděle 18.června 2017

18.06.2017 22:07

 

Neděle v nás probudila chuť dělat něco nového a začít úplně znovu, nějak jinak... 

Slunce v napojení na Uran s přátelskou atmosférou, originálními nápady, změnami, kladnými záměry a  čistým svědomím snad probudilo lenochy, kteří se nechali zatáhnout do mlžných sítí Neptuna.

 Na nebi se totiž minulý týden otočil do zpětného chodu, ve kterém setrvá celý měsíc. Možná jsme byli jeho obrátkou mírně vykolejení, zmatení a popleteni. Objevili se omyly a nepochopení.

Neptunské vlivy jsou velmi silné. Dny putují ve znamení citů, lásky a romantiky. Pro umění, estetiku a okouzlení, není lepších dnů. Pracujeme se sny a intuicí. Zažíváme mnoho Deja Vu - s pocitem dávno zažitého a prožitého.

Další pokračování vesmírných anabází je ve večerní opozici Merkura k Saturnu. Konstelace vnáší tlaky, těžké myšlenky a u někoho i vyčerpání. Přichází uzavřenost, letargie a ublíženost v různých podobách. Přeřeky, slovní klopýtnutí s artikulací, která vázne nás může snad i rozesmát... Raději nic neřešme a mějme pusu od ucha k uchu.

Venuše se ptá, co by pro nás mohla udělat? Přináší laskavost, touhu, zábavu a optimismus. Otevírá velmi osobní dojmy.

 

Ve středu se chystáme na přechod letního slunovratu, kdy slunce bude přecházet do znamení Raka. Před námi leží celé dlouhé léto slibující spoustu zážitků. 

 

Proto dejme každému dni příležitost, aby ses stal tím nejkrásnějším...