Lunární předpověď neděle 17.dubna 2016

17.04.2016 13:40

 

Odkaz stopy tmavého místa

Pro tuto neděli jsou velmi silné astrologické konstelace z pohledu hvězdopravných úrovní. Slunce v Beranu se dostává do opozice na Lillith Černou Lunu ve Váhách. Toto je čas, otevírající stavidla do prostoru, kde to neklape, kde něco schází, ukazuje co omezuje a tíží. Skryté tajemství je vyneseno na světlo, objevujeme místo, kde život neprožíváme. Zvláštní den pro poznání kým skutečně jsme. 

K této světelné síle, kterou cítíme kolem sebe, se vkutálel stacionární Mars ve Střelci. 

Martický pohyb se zastavil, nutí udělat pořádek ve věcech nedokončených, ukazuje směr, jak si uspořádat život. Vracíme se k nedokončeným věcem, k tématům které jsou potřeba odsunout z cesty, abychom dosáhli toho, co potřebujeme. Valí se na nás hromada mrzutostí, které jsou v prožitku jak vnitřním, tak vnějším.

Situaci moc nevylepšuje Luna, která putuje v Panně, jež tuto prověrku ještě znásobuje a přesně ohraničuje T kvadrát Jupitera, Saturna a Neptuna. Dlouhodobá stopa, která se stále projevuje na nebi. 

Přechod z této energie vede do další vyšší energie, kde spolu rozmlouvají Uran s Jupiterem: změny, které nás čekají budou mít dobrý konec, vše dopadne dobře. V bráně nebes Medium coelli stojí Regulus, hvězda s velkorysostí, sílou a důstojností, dodává nám chuť něco dělat..."ve velkém" . Sloužíme vyššímu celku.

Sledujme odkaz, jenž se objeví v naprosto nečekané zkušenosti. Venuše je v paralele na Slunce, jejim cílem je láska, radost a štěstí.

 

V úctě a s vděčností napsala Petra Radová