Lunární předpověď neděle 12.listopadu 2017

12.11.2017 11:00

 

 

Spojení Luny v zemském znamení Panny mluví o potřebě řádu a pořádku. Zemitá a velmi praktická pomáhající energie se nese listopadovou nedělí.

Luna v puntičkářské a kritické Panně se blíží k Merkuru, planetě komunikace a rozhovorů. Máme touhu nalézt odpovědi a řešení. Je v tom však malý háček. Vše ovládá velmi silně Neptun. Všechno je zamlžené, nálada melancholická. Je mnoho omylů, chaosu, zmatku a nedorozumění. Informace jsou velmi zkreslené a chování je občas velmi zvláštní, nepřirozené. Je tady záludnost, nečekané komplikace, opředené mlhou a závojem.

 

Nyní je doba, která sebou nese silné a mocné aspekty.

 

Obloha je prozářená blízkým spojením Jupitera ve Štíru s Venuší ve Štíru. Z trablů vznikají skvělé výsledky, velké posuny, z nedorozumění smích, radost a úleva. Zase svítí sluničko na nebi i v duši. Energie Štíra je aktivována, city jsou pod vedením vášnivého Pluta. Jsme v okamžiku nových příležitostí, projektů, vztahů, úmluv. Vidíme hluboko do sebe i do druhých. 

Velmi zásadní změnu atmosféry dokreslila Lillith, která přešla ze Střelce do Kozoroha 9.listopadu 2017 a bude s námi do srpna 2018. Koho se v horoskopu dotkne, zažije opravdovost a čas pravdy. V Kozorohu můžeme překročit svá omezení, minulost, zastrašování, pocity zrady a viny. Překračujeme hranice a spoléháme se jenom na sebe.

Na nebi je stále velmi aktivní trigon Saturna vládce Kozoroha s Uranem. Dva protiklady - jeden vážený, samostatný a stabilní, druhý velmi živý, inspirativní, jenž vnáší vzrušení do stereotypního života. Prvek vyvolává schopnost plánovat a počkat si na správný okamžik. Procházíme proměnou, jakou jsme schopni příjmout.

Planetární překlad zní, abychom žili svůj život, né cizí. Nehledejme věci, které nás odklánějí od skutečného života. Máme před sebou mnoho možností, jen si vybrat. Važme si sebe, protože sebeúcta je naše osobní síla.

 

Žijme láskou.