Lunární předpověď neděle 1.října 2017

01.10.2017 11:39

 

 

Lunární předpověď se dnes s Měsícem, který nemá vazby moc nekoná... staří astrologové dnešní Luně říkají, že je prázná, nezávazná a bez vztahu.

Luna však prochází Vodnářskou stezkou. Kudy kráčí, naděluje volnost, inspiraci, radost a víru. Máme chuť něco zažít.  A třeba se to odrazí jen v nápadu, který nás cvrnkne do nosu a jen potěší. 

I přesto však počátkém prvního dne měsíce října něco dostáváme. Síla slunce ve Váhách a Merkur, který včera vstoupil do Vah, zabarvil a pozměnil atmosféru a náladu u všech. Je tady živel vzduchu se svými nápady, pohybem a zábavou. S tím vším mohou přicházet nabídky, společenské aktivity a umění vážit si slova. Nyní nastává čas a prostor věnovat se kontaktům, slibům, vztahům a spolupráci. Spojuje se harmonie a krása v dokonalé vztahy.

Za tím vším však stojí Pluto se svou naléhavostí. Cítíme tlaky žít, to co cítíme právě tady a teď. Pluto je v trigonu na Mars. Oba ukazují, že naše nedostatky a prohry, slouží jako odrazové můstky. Žádá se po nás žít intuitivně.

 

Nepohrdejme dny malých začátků, všechny totiž dobré věci mají maličké počátky.

Přeji Všem prima neděli.