Lunární předpověď neděle 1.května 2016

01.05.2016 09:17

 

Májové probuzení

Od nepaměti je první květen zasvěcen čisté energii lásky. Hledáme lásku kolem, necháváme se okouzlovat krásou přírody, která je probuzena a žije. Krása, harmonie nás obklopuje a vylepšuje náladu. Na nebi je uzavřen krásný zemský trigon, který směřuje k návratům ke kořenům a nás to láká pracovat s hlínou. Vychutnáváme si práci na zahradě, drobné práce na ni, radost z přírody se promíta ve všech směrech. 

 Jupiter se projevuje v milé, velkorysé a pozitivní vazbě s chutí něco podnikat, říká zkuste něco nového. Třeba výlet?

Slunce vytváří souladné spojení, doslova hladí a nám se předkládají plány, které mají podporu z vyšších míst, jsou uskutečnitelné a my si jimi můžeme změnit život.

V pozadí se ovšem stále objevují tak trochu zmatené, smutné a tíživé okamžiky díky kvadrátu Neptuna, Saturna a Jupitera, které však dnešní konstelace překrývají, posouvají do pozadí, prozařují, naplňují radostí a nadějí.

 

Včera proběhla Filipojakubská noc, za které jsme mohli spálit, všechny naše části já, kterých už nebylo potřeba. Máme tak možnost, žít život naplno. To "my" jsme zdrojem z něhož čerpáme nekonečnosti mateřské, milostné a božské lásky.

 Dnes podle dávné tradice se nabízí zvyk líbání pod třešní či břízou. Proto všechny páry vyráží do luhů a hájů hledat svůj rozkvetlý posvátný strom. Prvomájové kouzlo působí tak, že příroda přivádí i k osamoceným spřízněnou duši.

Jak je vidět, čeká nás příjemný prima den a krásný májový čas. Nezapomeňte, sejdeme se pod třešní...