Lunární předpověď čtvrtek 8.září 2016

08.09.2016 10:24

 

V odlescích denního čtvrtečního světla, kdy se stále nacházíme v pásmu "zatmění" (potrvá do 16.září) raději nic neschovávejme, nemuseli by jsme to už nikdy najít. Můžeme se však zbavit, toho co nám způsobuje tíhu. Ať už to je nadváha, toxíny, či vztah, který nic dobrého nepřináší. Je toho více, jsme v místech, kde je začátek a konec všeho. Utřiďme si nápady a počkejme než se měsíc dotkne zemského stínu.

Není však růže bez trní a den bez aspektů, jenž otáčí kolo života se spirálou věčnosti a snadno opadávajícím lístkům pomíjivosti. Lunární poutník se vydal na spravedlivou cestu Střelce se svou velkorysostí a ochotným pohledem. Venuše se dotýká Saturna a vzájemně vysílají silné požehnané energie.Víme že láska je silná a přetrvá navěky. Věříme v sílu lásky. Máme chuť cestovat, zažívat dobrodružství, setkávat se s přáteli. Opatrně však na slova, která by mohla rychle zranit.

Za tímto krásným obrazem je však již dnes cítit poslední kvadrát Neptuna se Saturnem, který bude kulminovat 10. září, o kterém jsem psala v neděli. Bude to den, kdy je na místě zvýšená opatrnost na vše. Podpisy smluv, závazky a sliby odložme na jindy.

Na dnešní večer se chystá Luna projít Saturnem a záhy Neptunem, sny můžou být divoké, se svláštními  neklidnými obrazy. Lucidní snění  se dnes rozhodně nedoporučuje. Raději se ponořme do náruče klidné hudby ve kterých se skrývají melodie různých vrstev. Krásný čtvrtek Vám přeji.