Lunární předpověď čtvrtek 6.října 2016

06.10.2016 10:06

 

Tři Sudičky z vesmíru Saturn, Neptun a Lillith

 

Na nebi se vznášejí chmury a splíny. Luna ve spojení se Saturnem a Neptunem rozehrává stínohru. Jsme unaveni, nespokojeni, můžeme být i nemocní. Slunce v kvadratůře na Pluta a Venuše v konjunkci s Černou Lunou - Lillith, ukazují na nesnadné téma zneužívání moci nebo naopak uvědomování si své moci( do 9.října). Řešíme naše hodnoty a naplnění. Prolévají se slzy, tápeme a nacházíme se v mlze. Jsme bez nálady a skleslí.

Dlouho jsem nepsala takovou podivnou předpověď. Nicméně jsem optimista a pokusím se z dnešního dne vytáhnout na světlo, co to půjde. Pevné kořeny budeme nalézat v planetě Pluto, který nám dá bezpečnou podpěru  a sílu vše překonat. Co už je dáno a nejde změnit, je osudovost, která je všude kolem. Vše zapadá na správné místo. Můžeme se vztekat, třeba i řvát, ale není to nic platné.

Slunce bude pomalu vycházet nad mraky ( alespoň díky planetám a věřím, že i venku nejenom uvnitř nás) ve dvě hodiny odpoledne, kdy se spojí s Lunou ve Střelci. Dobré úmysly, skutky a naděje jsou tady. Slunce je náš duch a Luna je naše duše.Propojme našeho ducha s duší a tím opět probudíme k životu naše těla.

Oživme svá těla, ve svém těle máme celé světy a celé vesmíry...

 

Zítra vstupuje planeta Merkur do znamení Vah. Mysl se osvobozuje a vše je harmoničtější. Můžeme podepisovat smlouvy, zahajovat projekty a dělat rozhodnutí. Za těchto konstelací jsou počátky osudové a zásadnější.

 

 

Krásný čtvrtek přeji...

 

Zde přikládám předpověď která patřila květnovému úplňku roku2016 a hovoří o Lillith.

K těmto hvězdným konstelacícím se přidává nový cyklus, kdy se Lillith přesouvá z Vah do Štíra ve kterém setrvá do 12.února roku 2017. Poznali jsme své hodnoty a místa, kde nejsme vyrovnaní. Pokud jsme připraveni, je nyní čas otevřít " Třináctou komnatu" - Pandořinu skříňku. Příjmout své nejhlubší pudy, strach z neznámého, hříchy, vinu, závist. Jsou to beztvaré, ošklivé energie, přinášející jen zlo. Jejich chodidla kráčejí po mrtvých cestách. Pandořinu skříňku otvíráme, přesto že nevíme, co v jejích útrobách nalezneme. Vše vede k transformaci k daru proměny k velkému obratu v nitru. Oproti kostlivcům, které nalezneme v Pandoře je láska dobrodějná darovaná síla. Budeme kontaktování stigmaty duše a učit se přijímat to, že lidé, situace, věci a pocity se rodí, ale také přirozeně odcházejí. Možná budeme nuceni se něčeho vzdát či ukončit, aby mohlo vzniknout nové. Je to prosté, je to zázrak...

Mnozí by raději splynuli s energiemi než aby zakoušeli změny země. Čeká však na ně umanutost, touha být finančně zabezpečení, setkání s manipulací či neustálou obětí. Pokud jste zrození ve Štíru nebo máte silně obsazeného Štíra, jemuž vládne Pluton v horoskopu, pravděpodobně vás Lillithin dotek nemine. Ať vymyslíme tisíce scénářů s čím by mohla Lillith překvapit a iniciovat nás, nepovede se nám to. Vždy je okrok před námi a má nad námi.

Všechny životní lekce jsou zaměřeny na zvládnutí situací uvnitř sebe. Jsme-li zaměřeni na vnitřní práci, děláme velmi mnoho. To vše se potom promítá i ve fyzické realitě. Pokud neděláme vnitřní práci a hned reagujeme, vše vzdáváme a řešíme ve fyzické rovině, utíkáme sami od sebe.

O Lillith ve Štíru versus Pandora připravuji samostatný článek. Přečíst si o Lillith - Černé luně můžete také v esejích na pravé straně v úvodu.

 

 A tak omývejme a leštěme své pravé já od špatných návyků, dokud nebudeme, zářit jako bíle drahokamy. Nechejme se hýčkat přátelstvím, upřímností a věrností.

" Být věrný totiž především znamená být věrný sobě..."

                      Antoine de Saint Exupéry

 

O Lillith černé luně si můžete přečíst v esejích či v archívu. předpovědí  a rekapitulací...

Petra