Lunární předpověď čtvrtek 28.dubna 2016

28.04.2016 08:02

 

Na dnešním čtvrtečním dění se bude podílet Merkur, rozehrájící šachovou hru (zmiňované na hlavní stránce v článku o retrograditě - hradbě času). Nebeské dění se činí a dneškem počínaje je celkem pět planet, co putují zpět. Merkur je stacionární a obrací se zpět na 23°Býka, otevíráme se vědomí, porozumění a poselství. Při stacionaritě se spouští potíže v komunikaci, buď nejsme schopni naslouchat a rozumět nebo efektivně komunikovat. Všímejme si koho potkáváme a s kým se setkáváme. Co k nám promlouvá.

Možná si není vůbec špatné položit otázku kam jdeme a proč?

Naše mysl někam směřuje, fyzicky se nemůžeme dostat všude, ale naše vědomí, nám to umožňuje. Je vhodné období pro pečlivou kontrolu, přehodnocení, případně co se nepovedlo dodělat.

Luna putuje v Kozorohu, kde jsme opatrní, naše emoce si hledají ukryt. Je však férová, spavedlivá a vždy se na ni můžeme spolehnout. Pro ukončování či stabilitu je dnes příjemný den. Pokud jsme však do včerejška nestihli vše vymyslet, zařídit a domluvit, pravděpodobně nám to další tři týdny, dá více práce se stále nekončícími povinnostmi. Chopme se tedy iniciativy a nebojme se přeorganizovat základní jistoty svého bytí.

Začněme dělat pořádek, bez práce to nepůjde...