Lunární předpověď čtvrtek 26.května 2016

26.05.2016 09:03

 

Na nebeské klenbě se chystá uzavřít přesný kvadrát mezi Saturnem a Jupiterem v pohyblivých znameních. Nervozita, stres, rychlost, pohyb, ukvapenost. Toužíme jít kupředu, ale neustále se setkáváme s omezením. Přichází k nám laskavost, dobré úmysly, ale cestu nám kříží chmury, starosti a pocit uvíznutí. Klíčovým dnešním tématem jsou emoce.

Hvězdy jsou příznivé pro tuto operaci a radí: "Hledejme věci, které nás odklánějí od skutečného osudu, kterým je život naplněný radostí a hojností ".

Ve svých každodénních myšlenkách probuďme všechny emoce, kterými můžeme naplnit své vášně, které brání našim snům a přáním. Poděkujme emocím, jsou silou a mocí, která tlačí vpřed! (e - energie, moce - moc, síla = emoce)

Jedno je jisté, vše se vždy nějak vyřeší...

Před pátou hodinou odpoledne se Luna přehoupne z Kozoroha do Vodnáře. Odpoutáváme se od depresí, starostlivosti, metodiky a trpělivé práce. Kráčíme ke svobodě a volnosti. Máme pevné nervy, odvahu a prostor. Víme, že kdyby nám narostla křídla, mohli bychom vzlétnout do oblak, kde bychom viděli svět z nadhledu, ale také jak jsou lidé někdy ubozí... 

Dotýkáme se tématu: nakolik dokážeme být pravdiví, svobodní, sami sebou a originální. Padají masky a ukazuje se skutečná tvář.

Otevíráme se změně. Luna putuje Vodnářem -  vodolejem, který rozčeřuje stojaté vody v nádherný čistý potůček. Dodává lidem sílu a vize.

Vzhledněme k jeho přátelské a velkorysé tváři. Usmívejme se, je to dar, který nikoho nic nestojí...

Zítra se vytvoří velký kříž a zároveň se vykreslí posvátný drak. Nejde to jinak, ale budeme si muset projít ikdyž nebudeme chtít jistým zpomalením, omezením, znovu nás to vrací zpět, abychom nešli do povrchnosti.  Nebude dovoleno cokoliv obejít.

O všem tedy až zítra.