Lunární předpověď čtvrtek 22.září 2016 za podzimní rovnodennosti

22.09.2016 16:28

 

Rovnodennost

 

Je tu opět podzimní rovnodenost (nastává dnes v 16:21 středoevropského letního času) jsme v bodě zlomových přírodních cyklů.

Podzim se ujímá vlády a dny se budou až do zimního Slunovratu zkracovat. Procházíme rekapitulací svého života, přebíráme zkušenosti a získáváme zlato poznání. V tuhle dobu vnímáme na nebi Pluta, který v nás probouzí zádumčivost a hluboce nesnadné záležitosti, ze kterých jsme se obohatili. Již dokážeme oddělit zrno od plev. Víme, že tohle je svoboda, která prospívá tělu. Buďme za vše vděční. Uvědomme si, jak je ten život bohatý, vždyť je jenom náš.

Je skvěly den, z dálky zní dávný tón, který vdechujeme. Nalejme si sklenku jablečné šťávy či burčáku a oslavme tento den.Slunce dnes vstoupilo do znamení Vah s rovnováhou, polaritou a vytváří konjunkci s Plutem. Objevují se synchronicity, vnímáme a šifrujeme signály z okolí, mají pro nás svůj význam. 

Všude kolem je víra v krásné zítřky a naděje. Na obzoru se objevuje vyřešení toho, co dlouho stálo. Pěkně nám to ten podzim nachystal :-)