Lunární předpověď čtvrtek 21. ledna 2016

20.01.2016 22:43

 

Nebeské dění dnes vytváří silné magnetické pole se světelnými výboji a nápady.

Slunce vstoupilo do znamení Vodnáře včera před půl pátou odpoledne a bude v něm pobývat svůj určený čas. Je doba Vodnáře: elektrické bytosti míchající a kombinující skoro vše, co mu přijde pod ruku.

Toužíme poznat nepoznané, navázat spojení se svou pravdou a pravou podstatou. Objevuje se schopnost pracovat s energií, rychlost a nezávislost. Vodnář je nadčasový, je všude, přináší intuici, originální přátelství a vize. Tento měsíc rozhodně nebude nuda. Jsme otevření, ikdyž slova mohou být příliš upřímná a díky nim pak zažíváme rozpaky. Napětí je vyvolané myšlenkami, které vede k poznání, dotýkáme se tématu, nakolik jsme svobodní, sami sebou, jak jsme originální a jedineční. Naše mysl přetéká proudy energie, tenhle stimul může způsobovat neklid, nespavost a revoluci. Nebude na škodu se uzemnit přes hromosvod a svést přebytečnou energii do země. Buďme opatrní při práci s elektrikou a na cestách. Dnešní den je silná kvadratura Urana, která může přinést chaos a zmatek,osvobozuje však to, co je omezené. Také se u nás začíná projevovat horečka vzpomínek, díky ním se otevírá nový pohled a nové vědomí. Jsme plní volnosti i naděje.

 

K této zajímavé substanci se dnes napojila Luna neharmonicky na Venuši a přinesla závan skandálu, zmatku a přecitlivělosti. Podléháme svým náladám, jsme přecitliví vůči kritice. V lásce bychom chtěli víc, než je možné získat. Mějme svatou trpělivost, pohlédněme za závoj nevědomí :„Chceme z lásky přece žít a netrápit se“.

Láska je síla, která pohání tento svět.