Lunární předpověď čtvrtek 2.2.2017

02.02.2017 13:23

 

HROMNICE

Dnes nastává čas, kdy začínáme silněji vnímat moc rostoucího světla. Noc se krátí a dny se začínají prodlužovat. Přírodní síly přinášejí očištění a blahobyt. O hromnicích stojíme na siločárach planety Země, co uděláme v tomhle uzlu, kde se síly přírody setkávají? Je jisté, že jsme v době uzdravování, v čase který nás vede k novému. Kolem nás jsou samé změny, atˇuž v práci, v rodině, v přátelstvích i ve vztazích. Dnes je tu pro nás, abychom se oddali neměnnému klidu a bezpečí světla, které je tak potřebné  k dalším životním zkouškám.

Venku nás příroda přikryla krásnou čistou sněhovou peřinou, která se sypala z nebes klidně a bezpečně. Když se podíváme ještě dál, co nám dnes hvězdné síly nachystaly, dalo by se to nazvat explozí...Srovnejme si proto tělo, emoce a svou mysl.

 

Ten kdo v poslední době zažíval klid, pocit doteků štěstí a pohody, byl obdařen. Jiní cítili už delší dobu složité vazby, stresy, vzteky, nervy, tlaky, spory, nehody, úrazy, které končí po nějaký čas zítřkem. Máme tady příslib...

Hromnice jsou bouřlivé, ikdyž to možná nevnímáme, něco se připravuje přesně podle našeho plánu. Citlivější z nás, to vnímají v intuitívních předtuchách. Planety dnes vytvořili přený T-kvadrát mezi Uranem, Jupiterem a Merkurem. Raději dnes nic neřešme a mějme pochopení. Snažme se být vstřícní, navzdory sebe sama. Jsme pod zvláštním tlakem.

Dnes odchází Venuše ze znamení Ryb. Její přechod je velice zesílen hvězdou Scheat, která ji vstupuje do cesty na 29°. Venuše přes ní bude muset projít. K nám s ní přichází žárlivé pocity, podivnosti ohledně lásky, citů, vydírání. Zvlátní dotyk minulosti, pomluvy, faleš, ale také najivita. Uvidíme s čím se setkáme a co s tím uděláme.

 

Naše krásná Luna kráčí Beranem. Jsme nezávislí, ctvižádostiví a prosazujeme se svým způsobem. Překypujeme energií a jsme spontánní.

Nabízí se nám možná očista a práce s vodou a ohněm. Proto využijme dnešní den zasvěcený těmto elementům. Nechme se hýčkat vodou, koupelemi a správným pitným režimem. Je den silné očisty, kdy tělo má silnou regenerační schopnost. Svěťme "Hromničku" svíci, kterou zapálíme se svým přáním. Lidé ji v dávných dobách dávali do oken, aby chránili sebe a své příbytky před zlými silami. Nechme se prozářit jejím světlem.

Krásný svátek světla a hluboké pokory přeji.

Vaše Petra Radová