Lunární předpověď čtvrtek 19.10.2017

19.10.2017 07:34

 

Novoluní ve Váhách

Novoluní je odpradávna považováno za cyklus nových začátků. Dnes je Slunce v konjunkci s Lunou. Dvě světla spolu hovoří a vylaďují své energie. Příběh na hvězdné mandale je zaznamenán v domech kde se odehrávají vztahy, domluvy, úmluvy, zábava, radost, štěstí, milenecké objetí, potomstvo a děti. 

Měsíc ve Váhách je harmonie, citlivost, nalézání ženskosti, smyslu pro krásno. Muži hledají krásu ženy, fyzickou i vnitřní krásu duše. Hvězdné energie spouštějí energie k vyladění lásek a partnerských vztahů. Muž a žena jsou společníci na životní cestě, tak jako Sunce a Měsíc.  Venuše v čase Novu zobrazuje nestálé vztahy nebo více vztahů. Nyní se můžeme rozhodnout, koho si vybereme. Rozhodnutí však nepřichází snadno, je zde váhavost. Žádá se po nás proměna v klid a vyrovnanost, ovšem přes dokonalé poznání to bohužel nepůjde. Je to poznání v rozkoši i v bolesti.

Dneškem vrcholí divokost a náročnost posledních dnů. Končí jeden cyklus, abychom opět mohli něco začít. Nejistota, zmatky a nárazové vlny, které rozpohybovává Slunce směřující k Uranu nám mohou pomoci k rozhodnutí a změnám, které se bojíme udělat. Jsou to tlaky, ze kterých se nejde vyvlíct.

Každý však kráčíme svým vlastním tempem. Dejme si pozor na elektriku, na cestách a za volantem.

Krásný dne přeji.