Lunární předpověď čtvrtek 13.října 2016

13.10.2016 08:31

 

Luna křižuje nebeskými vlnami v Rybách ve vazbě na Neptun v kvadrátu na Saturn a vytváří svůj kaleidoskop. 

Přichází pocit jakoby na nás spočinula nová tíha, která nás přikryje jako deka. My se však nedáme a budeme  si uchovávat vlastní rovnováhu. Na smutky a splíny se vyzbrojíme optimismem a s chutí půjdeme do práce, která přináší radost. 

V rozdivočelých planetárních bouřích se můžeme opřít o stabilního Saturna. S ním přichází učení svědomitosti, soucitu, trpělivosti a moudrosti. Je to učitel, který pomáhá nést břemeno života.

Mars kvadrát Mekur rozvíjí obraz hůře zvládané energie. To vše brání rozumně myslet, mysl je tolik rozrušená. Lži, podvody a krádeže využijí lidé se slabší morálkou.  Naše vyslovená slova mohou být brutálně pravdivá, až se skoro nedají poslouchat. Energie je tak silná, že dochází k oslabení nervové soustavy a bolesti hlavy či nemoc.

Je doba, kdy přemítáme o tom, co jsme  nechali za sebou. Kráčíme po cestě, jenž má monoho bolestných a bohatých rozcestí a naplňujeme svůj cíl tohoto života. Vše, co se děje se odehrává ve správný čas a na správném místě. Otevřme oči a potěšme se pohledem, co svět nabízí.