Lunární předpověď neděle 4.září 2016

04.09.2016 12:52

 

Luna kráčí již od včerejška územím Vah, místem přátelství, rovnováhy, spravedlnosti a harmonie. Zdá se, že by dnešek mohl být dnem, kdy jsme schopni vnést řád do záležitostí, rodiny, domova a do věcí, kde je chaos. Luna je v harmonickém spojení s Marsem, obě tělesa tlačí energii kupředu. Luna ji nabírá přes emoce, Mars zase aktivitou, výkonem a prací. Celkový obraz se vykresluje do činností a chuti něco podniknout, vyhněme se však manipulaci.

V podvečerních hodinách k nám přicházejí energie zklamání, zrušené shůzky či setkání nebo také zvláštní příležitosti. Netrvá to však dlouho...I přesto buďme optimističtí a vzpomeňme si na utržky modlitby: 

"Děkuji za nepořádek, který musím uklidit po návštěvě, protože to znamená, že mám přátelé".

"Děkuji za každý stín, protože to znamená, že mám slunce".

"Děkuji za únavu a bolavé svaly na sklonku dne, protože to znamená, že jsem mohl být aktivní".

A zítra v pondělním ránu děkujme za budík, který se ozývá ráno co ráno, protože to znamená, že žiji. :-)

 

Naše životodárné Slunce je nyní až do 11.září v příjemných vazbách na Pluta. Všichni jsme schopni využít svou skrytou sílu a projevit ji přes sebe, svou individualitu. Máme charisma a šarm, objevují se další stopy k nalezení svého místa.

Nebem se nese radostná zpráva: Ohlašuje se všem, že nás čekají radostné a lepší zítřky... Končí planetární průchod přes siločáry Saturna a Neptuna. Pásmo dvou obrovských rivalů, kdy zkreslené představy o životě dostávaly smrtící zásah od Saturna. Naše Neptunské sny a vize bez hranic byly spláchnuty tak studenou sprchou, že jsme to málem nepřežili. Útoky, intriky, lsti,lži, soudy a sváry, bolest...tahle lekce skončila, tuhle chybu už neuděláme. Konečnou tečku zasadí 10.září 2016 kdy se tito dva nebeští průvodci naposledy spojí. 

16.září 2016 při dalším zatmění nastavá nová lekce, ale o tom až příště...