Lunární předpověď pátek 4.listopadu 2016

04.11.2016 10:29

 

Páteční listopadový den začíná zajímavou skládačkou a nahlédnutím za zrcadlo. Z počátku se zdá, že se na nebi nevytváří téměř žádné aspekty, a je poněkud nuda. Jenže podíváme-li se blíž a z pohledu polovičních vzdáleností, dá se dnešek přirovnat k nebeské šachové partii.

Ale vrátíme se nejdříve k Luně, která ve čtyři hodiny ráno vplula do Kozoroha a přinesla zklidnění po náročném boji minulého týdne, které vyvolávalo neustále nucení k nějakému činu. Máme mnoho práce, píle a trpělivosti. 

Na polovičních vzdálenostech se projevují trumfy, jenž odkrývají odolnost, vytrvalost, vůli a dřinu. Jupiter, Slunce, Luna a Pluto stojí přesně za sebou. Co v nás odkrývají a jak se cítíme? Někdo bojuje bez ohledu na ztráty a jde si za svým životním štěstím. Jiní jsou utlačení, také bojují, ale za své sebevědomí. Dnes je rychlý pohled do zrcadla. Tenhle pohled nám poví, jak jednáme s většinou lidí, jaká je síla našeho magnetismu a zdali tělo dokáže držet krok s naší duší. Odhaluje naše postoje, jak posuzujeme sebe i druhé. Svůj život a vše co k němu patří prožíváme naplno a do hloubky. Ale tak to prostě chodí, když Slunce prochází hlobavým Štírem.

V nočních hodinách se Luna dotkne Neptunu a dračí hlavy, ve snách se můžeme setkat se svou minulosti či vytouženým snem, zatím jen lucidně.

Krásný barevný páteční den přeji...