Lunární předpověď 27.dubna 2017

27.04.2017 08:36

 

Je po novoluní...začal nový lunární cyklus

Luna plující po obloze pro okamžik novoluní přinesla nové výzvy a možnosti z oblasti znamení Býka. Jsme v období stability, zodpovědnosti, píle a spolehlivosti. Každého z nás se nějakým způsobem dotýká tohle téma. Slunce i Luna v Býku prochází zemskou zahradou a symbolizují silné spojení se zemí. Jsou otevřeny dveře příjemným stránkám života, lásky a zodpovědnosti. Býk ukazuje jak se stát živým uměleckým dílem. Je spojen s krkem, dýcháním, štítnou žlázou, mandlemi a hlasivkami. Nese poselství zda umíme vždy vyjádřit vlastní názor nebo jen mlčky nasloucháme. Vnáší potřeby jistoty a materiální zabezpečení.

Lunární působení znamení Býka dnes přichází s oporou a ochranou, s laskavostí, něhou s pravidelností a řádem. Máme důvod si společně sednout, vytvořit krásno, které zahřeje u srdce.

Jenže jsou tady zvláštní vlivy. Na obloze Luna pluje přes území problematických hvězd Algol a Scheat. Zdá se, že pro lásku a ženskost nejsou vhodné dny. Emoce jsou tvrdé a lehce zneužitelné. Je dobré zvýšit svou ostražitost, komu se svěřujeme.

Uran se spojuje s Marsem a přináší netrpělivost, chaos a zbrklost. Velmi silně působí energie, které přinášejí změny. Může docházet k technickým selháním, nehodám, úrazům. Zdá se, že na naše nervy něco působí. Na obzoru jsou rychlá slova, rychlé myšlení a rychlé pohyby. 

Mějme tedy svatou trpělivost a užívejme si toho, co svět nabízí. Mějme spojení a respekt s esenciální silou země.

S úctou Petra