Lunární předpověď čtvrtek 26.ledna 2017

26.01.2017 12:49

 

Dnešní den je ve znamení zásad, cílevědomosti, píle a práce. Co jíného by se dalo čekat Lunou procházející Kozorohem, kde není místo na city a pochopení. Velí zde rozum. Někdo také mlčí a nesnaží se vyplnit prázdnotu slovy. Občas je však ticho k nesnesení... Během dopoledne směřuje Luna k Plutu se svými tíživými myšlenkami a vytvrzování vlastních zájmů. Chuť prosazovat se na úkor druhého, bez ohledu na pravdu a podobné lahůdky... Raději zavřete nad tím vodu a nechte to spát. Blíží se totiž série únorových zatmění, které vytáhnou na světlo kdejakou špínu a stín.

Odpoledne dochází Luna na Uran a vzývá prudké změny nálad, zvláštní jednání a jiné dráždivé libůstky. Navíc se planeta Mars dostává na záludnou hvězdu Scheat a my se tak můžeme do konce víkendu setkávat  s těžkými lidskými patologiemi. Jinak řečeno hrozí riziko podivných aktivit, zvláštních jednání a pokoutné záludnosti.

Nevím jak vy, ale na rajskou atmosféru to tam nahoře moc nevypadá. Co se dá dělat, než přistupovat ke všemu s příjemnou a vlídnou komunikací, nadhledem a trpělivostí.

A to, aby se Vám opravdu dařilo, Vám přeje Petra Radová.