Lunární předpověď 22. února 2016

22.02.2016 11:33

Měsíc v úplňku

Dnešní únorový den je ve jménu přicházejícího úplňku, který vzrůstá po poledni, vstoupením Luny do znamení Panny ve 12:24hod. Vrcholit potom bude ve večerních hodinách po devatenácté hodině.

Jako při každém úplňku námi procházejí silnější emoce než jindy, které však netrvají dlouho, nesuďme je, dejme jim prostor pro uzdravení aby mohly už konečně odejít. Slunce v Rybách je v napětí na Lunu v Panně. Otevírají se v nás stránky velice citlivé a jemné. Jsme křehcí a zranitelní,vše nás láká a vábí. Luna v Panně nám však dává jistý řád a systém, tuhle touhu a to vše vysněné  bezpečně ukotvit a zhmotnit ve světě. Tahle nebeská medicína ukazuje, jak žít dva světy dohromady. Praktické části spojit se sny, prožitky a láskylně tvořit.

Kromě prožívání úplňku můžeme cítit i hřejivé doteky Venuše, která vstoupila minulý týden do Vodnáře a bude tady setrvávat do půlky března. Láska se přestává dobrovolně omezovat, vystupuje z klece ven a je svobodná. Nabízí se velká šance potkat se s láskou, zejména pro jedince narozené ve Vodnáři, v Beranu, Blížencích, Vah a Střelci. 

Pro někoho znamená tahle nádherná energie, to jedině, co vytváří skutečný život. Protože ve skutečnosti o nikom nic nevíme, dokud ho nemilujeme. Je to sféra intimity, radosti a krásy.

Užijte si dnešní den.

 

Horoskop s láskou připravila Petra Radová