Lunární předpověď 21.srpna 2017

21.08.2017 11:08

 

Je tady poslední den, kdy se Slunce i Luna nachází ve znamení Lva na posledních stupních. 

Také přichází obávané zatmění Slunce s kterým vždy přichází i nov.  Kulminovat bude ve 20:30hod. středoevropského času.

V dávných dobách staří astrologové démonizovali význam zatmění a očekávali kruté a děsivé události. Dnes už víme, že zatmění je přechodem z jedné fáze do druhé, s trochou překvapení a nečekaných změn. Jeho vlivy se neprojevují přesně ve chvíli zatmění. Je to pomalý proces tvorby, která nese plody až několik měsíců po zatmění.

Můžeme se připravit na nové energie, nové naděje a příležitosti.  Zatmění ve Lvu probouzí ambice, nezávislost, lásku, přítelství, radost a teplo.

Na nebi však své představení nemají jenom Luna se Sluncem, ale i planety se zapojily do své hry. Venuše je mezi Uranem a Jupiterem v nepříjemných vazbách. Pluto stojí velmi přesně před Venuší. Je tady energie, která nutí něco dělat. Dnes se potkáme s prosazováním se, manipulací, ovládáním, konflikty. Přichází velké množství nápadů, které se však nemusí uskutečnit. Není čas na hádky a machrování. Je dobré vzít si planetární radu k srdci a být opatrní při práci, na cestách a ve vztazích. Raději nepokoušejme osud a vyčkejme než se změní atmosféra. 

 

Práci a energii můžeme soustředit dovnitř ke svému podvědomí, kde poznáme stíny našeho života. Potom můžeme konat velké činy a harmonizovat jang a jin.

 

Krásný začátek týdne přeji...