Lunární předpověď pátek 17.března 2017

17.03.2017 19:55

 

V poslednich dnech a u někoho i týdnech, jsme mohli pociťovat melancholii, únavu, bezmoc a střídání nálad. Saturnská sonáta zahrála každému po svém. Nebem se nesla melodie, že někde v našem životě se nachází místo, kde jsme uvízli. Bylo vyžadováno dokončení a uzavření. Přicházeli těžkosti, problémy a komplikace, které práci blokovali a zastavovali. Universum spřádalo tyto energie, abychom se zaměřili na sebe. Tento týden byl o hlubokých procesech, které putovaly přes kořeny k jádru do nevědomých částí. Možná jsme toužili, být sami, v pokoji a klidu. Spojovali jsme se, se svou pravdou. 

 Ovšem dneškem přichází příslib, že Slunce se rozchází se Saturnem  v noci před jedenáctou hodinou. Tíha, starosti, workoholismus a smutky se rozpouštějí. Dochází k uvolnění sevření. Mohli jsme pocítit odhodlání, dodržování řádu a pomoc moudrých či starších jedinců. Nyní přemýšlíme jakým směrem se máme vydat po náročné práci. 

Luna ve Štíru o pár minut později se v noci spojuje se Sluncem v Rybách. Rodí se nový úsvit, v paprscích slunce, čerpáme životní energii, máme světlo a otevíráme se tvořivosti a světu...:-) Září na nás dvě světla Luna (naše duše) Slunce (náš duch, přes kterého vše žijeme).

Díky...