Lunární předpověď 13.května 2016

13.05.2016 09:12

 

Pátek třináctého

Pro mnohé je tento den ve znamení neštěstí a padlých andělů. Starověké příběhy o nešťastném dnu jsou pravdivé pokud tomu věříme,dnes už nezbylo skoro ani vlákno tím čím pověra byla. Zákon Země praví, každý má svobodnou vůli a pomocí mocné síly duše může změnit jakoukoliv realitu.

Dle astrologie je dnes Lunárni čtvrt. Tak trochu cítíme, že Měsíc si se Sluncem nemají co říct. Měsíc působí na naše chování a den ze dne je proměňuje, stále je ve Lvu se svou vášní jít kupředu nebo právě naopak, zalézt do postele. Objevují se výkyvy nálad a razantnější přístup.

 Slunce je v trigonu na Plutona a Merkura a v nás se projevuje práce se starými vtištěnými mentálními kódy, přerod myšlenek. Merkur se zastavil a kolem něj nyní probíhají nedořešené záležitosti. Pluto vše regeneruje a pročišťuje. Můžeme být z toho unaveni, zatížená mysl způsobuje bolest hlavy, problém se zažíváním a horečky. Je to silné testovací období našeho života, čištění je požehnání ne prokletí, proto je třeba se ponořit do hlubin a nechat vykonávat planety svou práci. 

Vazba Merkura s Venuší směrem k Plutu ochraňuje naše finanční záležitosti, vylepšuje fyzickou i pracovní situaci a přeje lásce a radosti.

Můžeme se také opřít o silného Lva, o skvělé nápady a spoustu lidí, kteří nás v jejich realizaci podpoří. Luna je dnes prosvícena Regulem (trojitou hvězdou ultramarínové barvy, uprostřed těla Lva) a je tím nejlepším dobrem, jaký si dnes můžeme přát.Všechno, co uděláme je nám k užitku. Dělejme co nás baví.

 

  Co hledáme nalezneme. Nádherný víkend přeji...