Lunární páteční předpověď s počínajícím novoluním

27.01.2017 19:11

 

 

Den je cítit svěžím závanem Vodnáře. Luna je zabarvena jeho vodnářskou energií. A co by pro nás mohla udělat?

Prozatím pohlíží na nás laskavým a přejícím pohledem. Přátelskost, upřímnost, úcta k lidem nás vynáší výš, abychom byli čistší, přirozenější a více uzemnění. Máme schopnost nadhledu, cítíme se svobodní a plní naděje. 

Na nebi je již od včerejška cítit kvadrát mezi Venuší a Saturnem, který prověřuje co je pravda a co ne. Láska pod touhle nepozitivní vazbou vypadá jinak, než bychom si přáli. Když popíšeme její chuť, je cítit odtažitostí, smutkem a zklamáním. Podle hvězdného jazyka prochází láska a cit saturnskou moudrostí. Vztahy se ukazují takové jaké jsou a budou nás zaměstnávat. Pro lásku to není nejlepší moment.(Ikdyž, kdoví čím si máme projít?)

Pomalu přichází Novoluní a ukončuje všechny staré cykly. Luna dobíhá Slunce zítra těsně po půlnoci v jednu hodinu a sedm minut a nám tak od pradávna, nastává první novoluní v letošním roce.Všechny emoce, které proběhly v minulém roce jsou už zpečetěny dávnou minulostí. Teprve nýní jsme schopni rekapitulovat a vyvodit, co se nám vlastně stalo a co s tím uděláme. Kudy půjdeme a kým se staneme? Můžeme směle začít pomýšlet na nové plány, nové možnosti. Je čas připojit se k novému. Nezbývá než následovat svou pravdu a také svůj sen. Je doba, kdy vidíme jasně svou zářivou budoucnost.

Zítra přechází Mars do svého domovského znamení Berana s přívalem energie. Konečně můžeme něco dělat s odvahou a vášní.Regenerační schopnosti jsou zesíleny. Při napěťových vazbach je však potřeba býti opatrní na úrazy hlavy, mohou se objevovat bolesti hlavy, očí a zubů.

 Podle čínské astrologie nastává rok ohnivého kohouta. Tak ať nám ten rok krásně a požehnaně začne...