Lunární horoskop čtvrtek 6.července 2017

06.07.2017 12:27

 

Svátky jsou v plném proudu. Na nebi stále dochází k nebeským vlivům, které se nás více či méně dotýkají. Konečně dochází k úlevě od napětí, průšvihů a splínů. Mars s Uranem a Plutem se vybili a je po bouřích. Vnitřních či vnějších. Plujeme do klidných vod, alespoň do 18.července.

Luna putuje na nebi Střelcem a my se setkáváme s neposedností a zvědavě vyhledáváme vše nové, kde je změna. Luna má podporu v těchto tématech od Venuše, která včera vstoupila do Blíženců. Atmosféra zachycuje radost, štěstí, které nalézáme v maličkostech, láska, která začíná proudit, práce která těší.

Užíváme čas, který směřuje do úvah, na cesty, sport, zábavu, rozhovory, slova, knihy. To vše nás baví. V partnerství se objevuje potřeba komunikace, zvídavost a pohyb. Pokud to tak není, alespoň o tom přemýšlíme.

Svět se rozpohybovává.

Součástí nového astrologického klimatu je Merkur, který v noci vstoupil do Lva. Nebeská paráda, večírky, zábava, legrace a festivaly. Prostě užívat si života plnými doušky. Radost ze života, krása, láska, vášeň smyslnost, soutěživost, vkus. Vlny citů můžou připomínat moře čeřené jižním větrem, kdy můžeme nasednout na plachetnici a vítr si parádně užít. Ve lvu se zahříváme a světlo nám proudí do srdcí.