Lunární horoskop středa 2.srpna 2017

02.08.2017 08:21

 

Na nebi se dnes Luna v časných ranních hodinách, potkala s Merkurem. Je to setkání tak trochu emotivní a nesouladný.Tento průchod nám pravděpodobně žádné hádky a spory neudělal, zdá se, že jsme jej zaspali. 

Luna je napojená na Slunce pod vlivem ohnivého živlu, jsme otevřenější, přátelští a máme chuť cestovat.

Za zmíňku stojí Slunce, které se propojuje s Marsem. Dostáváme obrovskou dávku energie,odvahy, vášně, podnikavosti, síly a pohybu. Proč ne, ale v těchto "tropech", leda ve vodě...

Dnešní den je již cítit závanem Urana, který se chystá na pohyb zpátky. Zítra se zastavuje, ve svém pohybu a bude cestovat zpět. Co by pro nás mohl udělat? Koho se dotkne, ten zažije překvapení, originalitu, dobrodružství, ale také změny. Ukáže, co nemáme pod kontrolou. Je to nespoutaný živel mířící ke svobodě.

Prozatím pohlíží přejícím pohledem a přemýšlí kude půjde. Přicházejí dny, kdy můžeme zažít cokoli nového.

Na večer putuje Luna k Neptunu, ovšem kvadrátem. Když popíšeme jeho chuť je cítit jemnost, smutek, emotivita a zklamání. Sentimentální nálada, nás obrůstá a hrozí sebelítost. Ale no tak...dívejme se na vše s nadhledem a zasmějme se od srdce.

Neboť jak říka Jan Werich: " Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl a když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a né to, co není, jak tomu v mnoha případech je..."

 

 

 

Před námi jsou krásné srpnové dny, které zahřívají srdce.

 

Milou středu Vám přeji.