Lunární denní předpověď sobota 4.února 2017

04.02.2017 12:32

 

Jupiter se spojuje se sluncem svými milými úmysly.  Traduje se, že Jupiter je planetou velkého štěstí a ještě víc... Přesahuje a propojuje s tím vyšším nad námi a oslovuje naší hvězdu. Co na to říká ta vaše, to posud´te sami.

Při hlubším pohledu se Jupiter doslova zastavil, je stacionární. Lidé mají mezi sebou spojitost, cítí mezi sebou blízkost. Štěstí nás neopouští a lepí se nám na paty. Komu by se tohle nelíbilo? U slabších jedinců se tohle působení může projevit sebestředností a vychloubačností. S Jupiterem přichází pomoc, přesný návod, vedení, ale bude za to na oplátku od nás vyžadovat důvěru a spravedlnost. Jinak máme srdce na dlani, jsme přívětiví, neodolatelní, dokážeme z druhého vytáhnout to nejlepší. Bude takhle působit ještě celý příští týden, kdy se bude obracet do zpětného chodu, do časů zpátky. Tam bude prověřovat nedořešené záležitosti, zanechá doteky štěstí nebo spravedlnosti.

Při zastávce na rozcestí se Jupiter dnes zastavil na Hvězdě Spice, jenž se nachází v souhvězdí Panny. Je to Venušinsko-Martická stálice. Přináší hojnost, plodnost, zájem o umění, ezoteriku a duchovní nauky. Cesty přitahují, toužíme poznávat nová místa, oslovuje nás vzdělání. Aby jsme se totiž poznali, musíme se odvažovat studovat, cestovat a hledat...

Luna se odpoledne spojuje s Plutem, velmi zásadně působí na naše vnímání, prožívání a hledání.

Vypadá to na skvělou sobotu.