Horoskop pondělí 8.ledna 2018

08.01.2018 20:47

 

Harmonie ve hvězdách 8.ledna 2018

Luna je dnes harmonická, pod jejich vlivem máme kouzlo osobnosti, dělejme cokoli kreativního. Dny plné přátelství a aktivity zvou k návštěvě kulturních akcí, divadel nebo jen tak se vydat na dlouhou procházku.

Dostáváme se do velmi zajímavého období roku(nejsilněji působí do 13.1.)po slunovratovém obratu. Slunce se potkává s Venuší a Plutem, jejichž vibrace jsou mimořádně silné a emocionální. Cítíte také jejich přítomnost, jejich blízkost, tu magnetizující energii, která mrazí až ke konečkům prstů? Pozor tepová frekvence stoupá. Vášeň, láska, žárlivost a rozhodující setkání, která jsou si souzená. Ve vztazích, nových svazcích a podnikání dochází ke zlatému řezu.

V tomto týdnu se opravdu dějí zajímavé věci. Jupiter, ještě stále v Konjunkci s Marsem a další sextily mezi nimi vnáší hluboké poznání, pochopení, moudrost a porozumění. Je možné zažívat radost, dobrosrdečnost, sílu, vitalitu a výkon a mnoho dalšího. Průvodní doprovodné jevy v nás mohou spouštět únavu, smutky, splíny, bolest a zmar. Touhu utéct před směsí pravd, šílenství a souvislostí, planých nadějí a nevyslyšených snů. Další pád do hlubin už nevydržíme. I s tím se můžeme setkat a obrátit energii proti sobě či druhému. Někomu je tohle nebeské divadlo předzvěstí nového začátku a splnění vytouženého snu. Rozjetí něčeho důležitého. Nejvyšší čas plánovat nové věci a být otevření všemu, co přichází.