Horoskop neděle 28.ledna 2018

28.01.2018 10:09

Poslední neděle nového roku je ve znamení vzrušení, neklidu a výbuchů emotivity.

Mars přešel v plné síle do Střelce a od pátku působí jako bájný Kentaur: napůl zvíře a napůl člověk. Stále v sobě ještě skrývá živočišné pudy a vášně. Nemá daleko k tomu, aby se rozohnil. I nám se s ním podstatně mění atmosféra. Probouzí v nás odvahu a dobrodružství, které máme v krvi. Vydáváme se na cesty, hledáme nové možnosti, vyšší smysl, pravdu a víru. Můžeme okusit něco, co nikdy dřív…

Mars ve Střelci je sám o sobě splašený, naše mentální energie je velmi silná. Přemýšlíme až je pozdě. Potom se divíme, co jsme to udělali a kam jsme ve své zášti zašli.

 

V těchto dnech, došlo ke zkřížení Urana v Beranu ( do 31.1)  s Merkurem v Kozorohu. Přilévají tak ještě další olej do ohně. Přehlcenost všech myšlenek, nerozumíme si, nejsme schopní klidné komunikace. Hrozí nám sklouznout do nekonečných výčitek a hádavých soubojů. Po celý víkend platí mnohonásobně, že tvrdá slova mohou způsobit zranění a křivdy.

Stává se, že někdy nemůžeme ovládat vnější okolnosti, ale vždy můžeme ovládat, jak na ně zareagujeme.

Průchod Luny znamením Blíženců oživuje stávající atmosféru dalším neklidem, zdá se, že nic nemá hranice ani tvar. Všechny tyhle vypjaté situace míří k blížícímu druhému úpňku v tomto měsíci, tentokráte za částečného zatmění měsíce. Odpoledne je Luna bez aspektů a my můžeme klidně lenošit a odpočívat. Večer přechází do intuitivního, domácího Raka, jehož vibrave zklidňují a stabilizují.

 

Držme si dobrou náladu a pozitivní pohled na svět. Krásnou neděli přeji :-)