Horoskop neděle 14. 1 2018

14.01.2018 13:19

 

S Uranem v patách

Luna ještě posledních pár hodin je ve Střelci. Ve 20:42 se přesouvá do Kozoroha. 

Prozatím ještě stále bereme život, takový jaký je. Přitahuje nás víc než minulost budoucnost.

Naše cesty vedou několika směry, vrháme se na své koníčky, láká nás zkusit něco nového, nový sport, dobrodružství, nový objev, studium, všechno chceme vidět a ochutnat.

S Lunou ve spojení s Uranem máme dar bohatství myšlenek, inspirující, zajímavé chvíle a fascinující vřelé přelétavé city. O zábavu a humor není nouze.

Přináší hezké chvíle, ale bohužel i neshody.

Kvadratura mezi Sluncem a Uranem je kombinace přetlaku, protivnosti a vztek, který nesvědčí nikomu, zejména dnes odpoledne. Co můžeme čekat? Dopravní problémy a břídilství. Platí mnohonásobně, že slova mohou způsobit zranění s trvalými následky. Dojezdná Konjunkce Merkura se Saturnem Kozorohu však mluví o síle slov, kdy konečně říkáme, to co chceme říkat a má být řečeno. Třikrát spozorněme za volantem, při sportu a dalších aktivitách.

Měsíc mění své znamení každých dva a půl dne. Večer se podle pravidel přesunuje do Kozoroha.

Dnešek něco určitě vymyslí, nudit se nebudeme a zítra v pracovním Kozorohu se směle můžeme pustit do práce. Na večer už snad budeme schopni být odolní a stát se vzorem pracovitosti. Na nebi se toho v posledních dnech odehrává hodně. Jsme pod vlivem Kozoroha (Slunce, Merkur, Venuše, Saturn, Pluto- všichni v Kozorohu), který pomáhá, abychom byli schopni rozlišit co je důležité a co není.

Takže dnes pomalu a s citem a bude fajn:-)