Horoskop čtvrtek 18.ledna 2018

18.01.2018 12:10

 

Uraní Venuše 18.ledna 2018

Je po novoluní a my se můžeme ohlídnout, co po sobě zanechalo a naladit se na nový start. Po náročných dnech nás opět prozařuje slunce. Podíváme se, jaký bude dnešní den pod hvězdami.

Hlavní roli přesně ve tři hodiny ráno převzala Venuše, která z Kozoroha přešla do Vodnáře.

Osvobozuje nás z okovů a pocitů, že se nebe zatáhlo.Venuše ve Vodnáři je dnes bezesporu dominantou dne, osvobozuje, co je omezené. V Kozorohu byla Venuše kráska s nevšední chladnou spanilostí s velkou etikou, svědomím a zdrženlivostí. Nyní ji střídá Venuše ve Vodnáři, podnikavá krasavice, velmi chytrá, pracující vědeckou medotou s nakažlivým smíchem.

Přitahuje pozornost k mezilidským vztahům se záblesky intuitivního poznání. Láska ve Vodnářských výšinách je elektrizující, plná přátetelství, originality, zábavy, přemýšlivosti a komunikativnosti. Hledáme dobrodružství a romantiku. Radost se může svobodně projevovat, láska se přestává dobrovolně omezovat. Jdeme naproti svým přátelům, koníčkům, nové práci a novým objevům. V otázkách vztahových potřebujeme spoustu prostoru a svobody. Uraní Venuše nám ukáže, co k sobě přitahujeme a jak si užíváme života. Bude veselo, svoboda a rebelství. Očekávejme jedinečnost, vynalézavost ale také úžas :-)

Za zmínku stojí Luna putující také Vodnářem, jenž se ohlašuje svou pravdou a následuje svůj sen. Jsme naladěni na nápady, novinky a vize. Máme tady však Uran, vytvářející opozici k uzlu. Z plánovaných setkání dnes nemusí nic být, jsou tady komplikace a rozcházení. Tento aspekt je zprávou, že se dějí věci, které dopadnou trochu jinak.

I tak to vypadá na pěkný den.